Меню Затваряне

Работа във Франция строителство

Rate this post

Агенция за работа във Франция търси да назначи работници в строителния сектор във Франция. Подходящи кандидати за работата са общи работници, покривни майстори, арматуристи, бояджии, зидари, мазачи кофражисти и други.

Месторабота: Франция
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Мотивиращо заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Мъже в активна възраст с опит в описаните длъжности
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове;
  • Владеене на френски език на разговорно ниво е препоръчително
  • Умение за работа в динамична среда и в екип

☛ Условия

  • Професионална работна среда
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.