Меню Затваряне

Работа за лекари във Франция

Rate this post

Агенция за работа във Франция търси да назначи дипломирани лекари за всички специалности като: хирурзи, ортопеди, невролози, детски болести, инфекциозни болести, сърдечно съдови хирурзи и други.

Месторабота: Франция
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Отлично възнаграждение в зависимост от специалността, опита и степента на владеене на френски език.

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Диплома за завършено висше образование по съответната специалност
  • Владеене на френски език на много добро ниво
  • Позитивни и мотивирани личности

☛ Условия

  • Приятелска атмосфера и отлични условия на работа
  • Отлични условия на труд
  • Професионална работна среда
  • Трудов договор с пълни осигуровки

Кандидатстване:
Без такси

Ако се разпознавате в описанието на длъжността, не се колебайте да ни изпратите актуалната си автобиография.
Само кандидатите, които са одобрени въз основа на документите, ще бъдат поканени на интервю.