Меню Затваряне

Работа във ферми в Холандия

5/5 - (4 votes)

Предлагаме страхотна възможност за сезонна работа във ферми в Холандия. Офертата е подходяща за мъже и жени в активна възраст с желание за полагане на селскотопански труд.

Месторабота: Холандия (Нидерландия)
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Сезонна работа / Възможност за допълнителни часове
Заплата: Много добро заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Опит в полагането на селскостопански труд е препоръчителен
  • Не се изисвка владеене на език
  • Трудолюбие и отговорност
  • Енергичност, динамичност и експедитивност

☛ Условия

  • Настаняване в непосредствена близост до работното място
  • Пълно въвеждащо обучение
  • Бързо одобрение и заминаване

Кандидатстване:
Безплатно!

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография. Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.