Меню Затваряне

Работа Франкфурт

5/5 - (5 votes)

Търсим мъже и жени с опит с работа в Германия за оферти в различни сектори на икономиката за град Франкфурт. Предложенията са за квалифициран и неквалифициран труд. Ако желаете да се развивате в Германия тази обява е за Вас!

Месторабота: Франкфурт
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Постоянна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Опит по офертата която кандидатствате е препоръчителен
  • Владеене на немски език е значително предимство
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения

☛ Условия

  • Настаняване в близост до работното място
  • Заминаване в кратък срок след оформяне на документите
  • Пълно въвеждащо обучение

Кандидатстване:
Безплатно!

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография. Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.