Меню Затваряне

Работа във Финландия дърводобив

Rate this post

Набират се бригади от сезонни работници в дърводобивния сектор . Мъже в активна възраст с мотивация за работа в този сектор са подходящите кандидати.

Месторабота: Финландия
✎ Тип заетост: Почасова / Сезонна работа
Заплата: Мотивиращо заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Опит в работата в дърводобивната индустрия е предимство
  • Не се изисква владеене на чужд език
  • Отговорност към поетите ангажименти

☛ Фирмата предлага:

  • Пълно въвеждащо обучение свързано с теренната работа и използването на машини
  • Настаняване в близост до работното място
  • Конкурентно възнаграждение
  • Професионална работна среда
  • Трудов договор с реално осигуряване

Кандидатстване:
Без такси

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.