Меню Затваряне

Работа в Англия във фабрики за месо

5/5 - (5 votes)

Набираме работници за фабрики за месо в Англия. Работата в Англия във фабриките за месо е чудесен начин за изкарване на прехраната. Ще работите с прясно и качествено месо, което ще се доставя до магазини за хранителни стоки и ресторанти в цялата страна.

Месторабота: Англия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Добро възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Трудолюбие и отговорност;
  • Отговорно отношение към работата;
  • Чисто съдебно досие;
  • Основно владеене на английски език;

☛ Условия

  • Професионална работна среда;
  • Пълно обучение;
  • Коректно и справедливо отношение;
  • Трудов договор с пълни осигуровки;
  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута;

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.