Меню Затваряне

Сезонна работа в Ирландия

5/5 - (11 votes)

Активно набиране на работници за сезонна работа в Ирландия. Подходящи кандидати са мъже и жени в активна възраст с желание за работа в селското стопанство, туризма, работа в оранжерии и други сезонни дейности.

Месторабота: Ирландия
✎ Тип заетост: Сезонна работа / Пълен работен ден / Почасова
Заплата: Много добро заплащане

Коректен работодател

☛ Изисквания и отговорности

  • Не се изискват квалификации или владеене на език
  • Мъже и жени в активна възраст с желание за работа
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове

☛ Условия

  • Приятелска атмосфера и отлични условия на работа;
  • Заминаване бързо след одобрение
  • Настаняване в непосредствена близост до работното място

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към тази обява и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.