Меню Затваряне

Работа в Англия в кухня

5/5 - (4 votes)
Търсещите работа, които обичат да готвят и да работят в кухнята, имат късмет. В Англия се обявяват свободни работни места за работа в кухнята.

Месторабота: Англия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден • Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Опит на подобна позиция е предимство;
  • Изпълнителност и умение за работа в екип;
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове;
  • Чисто съдебно досие;
  • Коректност, лоялност и желание за работа;
  • Бързо адаптиращи се към нова среда;

☛ Условия

  • Пълно обучение;
  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута;
  • Коректно и справедливо отношение;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Трудов договор с реално осигуряване

Други данни

Търсим професионалисти, които искат да развиват и прилагат кулинарните си умения.

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Без такси

Ако се разпознавате в описанието на длъжността, не се колебайте да ни изпратите актуалната си автобиография.
Само кандидатите, които са одобрени въз основа на документите, ще бъдат поканени на интервю.