Меню Затваряне

Работа в Турция Истанбул

4.7/5 - (6 votes)

Разгледайте офертите за работа в Истанбул, които предлагаме. Те са в сферата на търговията, производството, индустрията, градските услуги и други.

Месторабота: Истанбул (Турция)
✎ Тип заетост: Пълен работен ден /Почасова / Постоянна / Сезонна работа
Заплата: Мотивиращо заплащане според заеманата длъжност

Коректен работодател

☛ Изисквания и отговорности

  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения;
  • Организираност, позитивно мислене и желание за работа;
  • Позитивна нагласа
  • Владеене на турски език е препоръчително, ако работата включва комуникация с хора

☛ Условия

  • Настаняване в близост до местоработата
  • Подсигурено обучение, ако е необходимо такова
  • Бързо одобрение и заминаване веднага след оформяне на документите
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако се разпознавате в описанието на длъжността, не се колебайте да ни изпратите актуалната си автобиография.
Само кандидатите, които са одобрени въз основа на документите, ще бъдат поканени на интервю.