Меню Затваряне

Работа в Англия за бране на ягоди

Rate this post

Набираме енергични и мотивирани хора в активна възраст за бране на ягоди в Англия. Най-добрият начин да развиете кариерата си е да се възползвате от сезонните възможности.

Бране на ягоди в Англия

Месторабота: Англия
✎ Тип заетост: Пълен Работен Ден • Сезонна работа
Заплата: Добро възнаграждение / Почасово / Допълнителни часове

Добро заплащане

Бързо и лесно кандидатстване изцяло онлайн

☛ Изисквания и отговорности

  • Да имате желание за работа;
  • Трудолюбие и отговорност;
  • Енергичност, динамичност и експедитивност;

☛ Условия

  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси
  • Добро възнаграждение
  • Почасово заплащане и възможност за допълнителни часове

Изисквания и други данни

Без изискване за предишен опит или владеене на английски език. Търсим хора в активна възраст с желание за работа в селскостопанския сектор.

Заминаване: Заминаването за работа става след оформянето на всички документи.

Кандидатстване: Без такси

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете вашето актуално CV. Благодарим Ви!