Меню Затваряне

Работа в Германия в складове

5/5 - (3 votes)
Фирма в Германия търси да назначи временни складови работници за работа в заводи и складове,които да сортират стоки от склада, да товарят и разтоварват стоки, както и да изпълняват други задачи, като например общо почистване на склада. Компанията предлага разнообразни придобивки и гъвкаковст.

Месторабота: Германия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Мотивиращо заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Умения за работа в екип
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Съвестно отношение към работата

☛ Условия

  • Въвеждащо обучение за работа в складовете
  • Работа в стабилна и коректна компания
  • Професионална работна среда
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Без такси

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.