Меню Затваряне

Работа в Англия бране на цветя

1/5 - (1 vote)

Търсим хора за бране на цветя в Англия. В Англия има много ферми в провинцията, които предлагат работа по бране на цветя. Подходящи кандидати са мъже и жени без възрастови ограничения. Предишен опит и владеене на английски език не са задължителни.

Месторабота: Великобритания
✎ Тип заетост: Почасова / Сезонна работа /
Заплата: Добро възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Енергичност, динамичност и експедитивност;
  • Да имате желание за работа;
  • Без ограничения във възрастта

☛ Условия

  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Добронамерена работна среда;

Всички предложения за работа са подбрани от надеждни и авторитетни работодатели.

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.