Меню Затваряне

Работа в Холандия Хага

5/5 - (10 votes)

Търсим мъже и жени за работа в Холандия град Хага. По-малко известен град, но пълен с възможности за работа. Разгледайте нашите обяви и избере подходящата.

Месторабота: Хага
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова
Заплата: Много добро заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Организираност и позитивно мислене
  • Съвестно отношение към работата

☛ Условия

  • Конкурентно възнаграждение
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Коректно и справедливо отношение
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.