Меню Затваряне

Работа за заварчици в Испания

Rate this post

Агенция за работа в чужбина търси да назначи заварчици в Испания. Подходящи кандидати са мъже с опит в заваръчни процеси. Кандидатите със сертификат са с предимство. Владеене на английски или испански език е препоръчително.

Месторабота: Испания
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Мотивиращо заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Опит в заваряването на различни метални конструкции
  • Владеене на испаснки или английски език на разговорно ниво
  • Сертификат за специалист по заваряване е предимство
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Умения за работа с крайни срокове и поставени цели
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения

☛ Условия

  • Конкурентно възнаграждение
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Професионална работна среда
  • Коректно и справедливо отношение
  •  Добро стартиращо заплащане, което се увеличава, заедно с вашите резултати

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.