Меню Затваряне

Работа в Белгия ферми

5/5 - (9 votes)

Набират се бригади за работа във ферми на територията на Белгия. Подходящи кандидати са мъже и жени в трудоспособна възраст с мотивация за извършване на селскостопанска работа. Без исизквания за владеене на чудж език.

Месторабота: Белгия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Изпълнителност и умение за работа в екип

☛ Защо да кандидатствате за тази позиция?

  • Пълно обучение
  • Коректно и справедливо отношение
  • Добронамерена работна среда

Други данни

Настаняване в близост до работното място. Възможност за допълнителни часове, които се заплащат с по-висока ставка.

Кандидатстване:
Без такси

Искате ли да кандидатствате за тази обява?

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.