Меню Затваряне

Селскостопанска работа в Португалия

Rate this post

Набират се кандидати за селскостопанска работа в Португалия. Офертата е подходяща за мъже и жени с мотивация за работа в селскостопанския сектор. Климата в Португалия почти целогодишно предлага благоприятни условия за селскостопанска дейност.

Месторабота: Португалия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа / Допълнителни часове се заплащат с по-висока ставка
Заплата: Мотивиращо заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Енергичност, динамичност и експедитивност
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Трудолюбие и отговорност

☛ Фирмата предлага:

  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Пълно обучение
  • Конкурентно възнаграждение
  • Постоянна и адекватна помощ от наша страна
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Без такси

Искате ли да кандидатствате за тази обява ?

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.