Меню Затваряне

Работа в Бремен

5/5 - (5 votes)

Предлагаме атрактивни оферти за работа конкретно за град Бремен, Германия. Този град предлага възможности за развитие в различни сфери на труд. Изберете най-подходящата за Вас и кандидатствайте!

Месторабота: Бремен (Германия)
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа / Постоянна работа
Заплата: Мотивиращо заплащане според конкретната оферта

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Изискванията са различни според офертата
  • Опит по избраната професия, както и владеене на език са предимства
  • Общите изисквания са отговорно отношение към работата, позитивно мислене и желание за работа

☛ Условия

  • Съдействие за настаняване в удобна за Вас квартира
  • Пълно обучение
  • Бързо оформяне на документите и заминаване
  • Отлични условия на труд

Кандидатстване:
Без такси

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.