Меню Затваряне

Работа в Германия в заводи

4/5 - (1 vote)

Активно набиране на работници за работа в заводи в Германия. Производствения сектор в Германия се развива ежедневно и нуждата от работна ръка е голяма. Ако имате желание за работа в заводи това е подходящата обява за Вас!

Месторабота: Германия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Мотивиращо заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Чисто съдебно досие
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Изпълнителност и умение за работа в екип

☛ Защо да кандидатствате за тази позиция?

  • Конкурентно възнаграждение
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Професионална работна среда
  • Коректно и справедливо отношение
  • Работа в стабилна и коректна компания

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.