Меню Затваряне

Работа за болногледачи в Германия

5/5 - (7 votes)

Търсим хора за работа като болногледачи в Германия. Подходящи кандидати са мъже и жени в активна възраст с опит в тази работа. Владеенето на немски език поне на ниво А2 е задължително. Работата включва отглеждне на болни и възрастни хора, като освен полагането на грижи ще трябва да общувате с тях и техните роднини.

Месторабота: Германия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден .
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Чисто съдебно досие
  • Бързо адаптиращи се към нова среда
  • Високо ниво на лична дисциплина и отговорност
  • Енергичност, динамичност и експедитивност
  • Съвестно отношение към работата

☛ Условия

  • Добронамерена работна среда
  • Конкурентно възнаграждение
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Постоянна и адекватна помощ от наша страна
  •  Добро стартиращо заплащане, което се увеличава, заедно с вашите резултати

Кандидатстване:
Без такси

Искате ли да кандидатствате за тази обява?

Ако се разпознавате в описанието на длъжността, не се колебайте да ни изпратите актуалната си автобиография.
Само кандидатите, които са одобрени въз основа на документите, ще бъдат поканени на интервю.