Меню Затваряне

Работа в Германия в завод за бира

Rate this post

Набират се кандидати за работа в завод за бира. Основни изисквания към кандидатите са сръчност и експедитивност. Владеенето на немски език е предимство.

Месторабота: Германия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Отлично възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Сръчност и експедитивност
  • Готовност за работа на смени
  • Владеене на немски език на разговорно ниво е предимство
  • Умение за работа в динамична среда и в екип

☛ Условия

  • Настаняване в близост до работното място
  • Пълно обучение за работата с машините в завода
  • Коректно и справедливо отношение
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Отлични условия на труд

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.