Меню Затваряне

Работа в Ирландия шофьори

Rate this post

Агенция за работа в чужбина търси да назначи шофьори на територията на Ирландия. Работата е подходяща за мъже в работоспособна възраст, които притежават свидетелство за управление на МПС. Препоръчително е владеене на английски или ирландски език.

Месторабота: Ирландия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Свидетелство за управление на МПС
  • Владеене на чужд език (англиийски или ирландски)
  • Енергичност, динамичност и експедитивност
  • Чисто съдебно досие

☛ Условия

  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута
  • Конкурентно възнаграждение
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Коректно и справедливо отношение

Всички предложения за работа са подбрани от надеждни и авторитетни работодатели.

Кандидатстване:
Без такси

Ако се разпознавате в описанието на длъжността, не се колебайте да ни изпратите актуалната си автобиография.
Само кандидатите, които са одобрени въз основа на документите, ще бъдат поканени на интервю.