Меню Затваряне

Работа в Англия като охрана

4.9/5 - (10 votes)

Търсим мъже в активна възраст, които да бъдат назначени като охранители. Кандидатите трябва да имат опит в професията и да владеят английски език поне на основно ниво.

Месторабота: Великобритания
✎ Тип заетост: Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Одобрените кандидати, ще отговарят за осигуряването на безопасността и сигурността на различни обекти и мероприятия като – сгарди, нощни клубове, заведения, различни мероприятия и др.
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения;
  • Чисто съдебно досие;

☛ Условия

  • Трудов договор с реално осигуряване;
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Без такси

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от вас лични данни ще бъдат обработени в съответствие с Политиката за поверителност.