Меню Затваряне

Работа в Гърция гледане на възрастни хора

Rate this post

Агенция за работа в чужбина търси да назначи социални асистенти за гледане на възрастни хора в чужбина. Подходящи кандидати са мъже и жени, които имат опит в обгрижването на възрастни хора.

Месторабота: Гърция
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности;
  • Изисква се опит по професията
  • Чисто съдебно досие;
  • Коректност, лоялност и желание за работа;
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения;
  • Владеене на гръцки език е предимство

☛ Условия

  • Добронамерена работна среда
  • Коректно и справедливо отношение
  • Постоянна и адекватна помощ от наша страна
  • Трудов договор с пълни осигуровки

Други данни

Освен опит в обгрижването, се изискват добри комуникационни умения спрямо обгрижвания и неговите роднини и приятели.

Кандидатстване:
Без такси

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.