Меню Затваряне

Работа в Лондон без език

5/5 - (4 votes)

Предлагаме работа в Лондон без изисквания за владеене на английски език. Не се изискват квалификации, професионални умения или образование за тези офери. Работите са организирани, таке че да не се налага да разговаряте на чужд език.

Месторабота: Лондон
✎ Тип заетост: Общ работник / Сезонна работа / Допълнителна работа
Заплата: Добро възнаграждение

Бързо и лесно кандидатстване изцяло онлайн

☛ Изисквания и отговорности

  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Отговорност към поетите ангажименти

☛ Условия

  • Заплащането се изчислява според английските закони за минимална работна заплата
  • Настаняване в близост до работното място. Възможност за контакт с други българи
  • Заминаване веднага след оформяне на документите
  • Конкурентно възнаграждение

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.