Меню Затваряне

Сезонна работа в Португалия

5/5 - (6 votes)

Набираме кандидати за сезонна работа в Португалия. Подходящи кандидати са мъже и жени с желание за полагане на труд в селското стопанство и други сезонни дейности. Ако искате да развиете успешна кариера в Португалия, разгледайте всичките оферти, които Ви предлагаме!

Месторабота: Португалия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Сезонна работа
Заплата: Мотивиращо възнаграждение според офертата

Бързо и лесно кандидатстване изцяло онлайн

☛ Умения и отговорности

  • Изискванията са общи за повечето оферти
  • Не се изисква владеене на език
  • Опит по позицията за която кандидатствате е предимство
  • Организираност, позитивно мислене и желание за работа

☛ Условия

  • Пълно обучение ако е необходимо такова
  • Настаняване в близост до работното място
  • Замианване след одобрение и оформяне на документите
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.