Меню Затваряне

Работа в Холандия за семейства

5/5 - (5 votes)

Предлагаме оферти за работа в Холандия (Нидерландия) за семейства. Разнообразие от атрактивни оферти в сферата на селското стопанство, производството, индустрията, градските услуги, туризма и други.

Месторабота: Нидерландия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Сезонна работа/ Възможност за допълнителни часове
Заплата: Добро възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Общи изисквания в зависимост от работата
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения

☛ Условия

  • Добти условия на труд
  • Бързо одобрение и заминаване
  • Трудов договор с реално осигуряване

Кандидатстване:
Безплатно!

Искате ли да кандидатствате за тази обява?

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.