Меню Затваряне

Работа в Дания оранжерии

Rate this post

Търсим мъже и жени в активна възраст за работа в оранжерии в Дания. Работата включва отглеждане и бране на различни плодове и зеленчуци. Не се изисква владеене на чужд език.

Месторабота: Дания
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа
Заплата: Мотивиращо заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Отговорно отношение към работата
  • Отглеждане, бране, сортиране и пакетиране на продукцията
  • Организираност, позитивно мислене и желание за работа

☛ Условия

  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Пълно обучение
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Кандидатстване:
Без такси

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.