Меню Затваряне

Работа в Мюнхен за шивачки

4.6/5 - (5 votes)

Ако си търсите работа в Мюнхен, Германия и имате професионален опит като шивач / шивачка, тази обява е за Вас. Предлагаме добри условия на труд, постоянен трудов договор с осигуровки и бонуси за положен допълнителен труд.

Месторабота: Мюнхен
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Възможност за полагане на извънреден труд
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Шивачите с опит по професията са с предимство
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения

☛ Условия

  • Заплащането зависи от опита ви по професията и условията в договора
  • Подсигурено настаняване в близост до работното място
  • Заминаване веднага след одобрение

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.