Меню Затваряне

Работа в Мюнхен строителство

5/5 - (6 votes)

Ако имате опит в строителството и желате да се развивате професионално в Мюнхен тази обява е за Вас. Търсят се кофражисти, арматуристи, бояджии, зидари,мазачи, ВиК, електротехници, майстори на покриви и други.

Месторабота: Мюнхен
✎ Тип заетост: Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Спрямо професионалното направление

Бързо и лесно кандидатстване изцяло онлайн/ Коректен работодател

☛ Изисквания и отговорности

  • Опит в строителния сектор е значително предимство
  • Кандидатите да са в добро физическо състояние
  • Желателно е владеенето на немски език говоримо и писмено на добро ниво
  • Изпълнителност и умение за работа в екип

☛ Условия

  • Настаняването е подсигурено от работодателя и е съобразено с работата
  • Безплатен транспорт до работното място
  • Заминаване след одобрение, за сметка на кандидата
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.