Меню Затваряне

Работа в оранжерии в Белгия

5/5 - (4 votes)

Фирма търси служители за работа в оранжерии на територията на Белгия. Работата включва бране и отглеждане на различни зеленчуци, опаковане на продуктите в тарелки или в пакети по определен грамаж. Подходящи кандидати са мъже и жени в активна възраст. Владеене на немски,френски или нидерландски език е предимство.

Месторабота: Белгия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа
Заплата:Мотивиращо заплащане

Препоръчана обява

☛ Основни изисквания и задължения

  • Отглеждане и бране на зеленчуци, както и опаковането им
  • Владеене на чужд език (немски, френски, нидерландски) е предимство
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Коректност, лоялност и желание за работа

☛ Фирмата предлага:

  • Подсигурено предварително обучение по основните дейности
  • Настаняване в близост до работното място
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Всички предложения за работа са подбрани от надеждни и авторитетни работодатели.

Кандидатстване:
Без такси

Искате ли да кандидатствате за тази обява?

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.