Меню Затваряне

Работа във фабрики в Белгия

4.5/5 - (4 votes)

Набират се кандидати за работа във фабрики в Белгия. Подходящи кандидати са мъже и жени в активна възраст. Не е нужно да имате опит на подобна позиция или да владеете чужд език.

Месторабота: Белгия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Добро възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Основни изисквания и задължения

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Трудолюбие и отговорност
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Чисто съдебно досие

☛ Условия

  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Пълно обучение
  • Безопасни условия на труд
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.