Меню Затваряне

Работа в Англия за медицински сестри

5/5 - (3 votes)

Набират се кандидати за работа като медицински сестри. Изисква се диполма за завършено висше образование за медицинска сестра, както и предишен опит по професията и владеене на разговорен английски език.

Месторабота: Англия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Мотивиращо заплащане

Спешна обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Опит в професията и владеене на английски език
  • Съвестно отношение към работата
  • Чувство за отговорност
  • Чисто съдебно досие

☛ Условия

  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси
  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута
  • Професионална работна среда
  • Трудов договор с пълни осигуровки

Други данни

Търсим професионалисти, които имат опит в професията и се отнасят отговорно към нея.

Кандидатстване:
Без такси

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от вас лични данни ще бъдат обработени в съответствие с Политиката за поверителност.