Меню Затваряне

Работа в Берлин строителство

5/5 - (4 votes)

Търсим да назначим хора с богат професионален опит в строителния сектор. Ако имате опит като – зидар, мазач, бояджия, кофражист, арматурист, електротехник, ВиК то тази обява е за Вас !

Месторабота: Берлин
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Отлично възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Опит в строителни сектор
  • Добро физическо състояние
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Коректност, лоялност и желание за работа

☛ Условия

  • Конкурентно възнаграждение
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Професионална работна среда
  • Коректно и справедливо отношение

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.