Меню Затваряне

Работа в Плимут

5/5 - (9 votes)

Ако търсите работа в южна Англия, разгледайте офертите ни за град Плимут. Разгледайте и кандидатствайте за най-подходящото за Вас предложение.

Месторабота: Плимут
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова
Заплата: Мотивиращо заплащане, което варира от избраната обява

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Владеене на английски език поне на разговорно ниво
  • Опит по обявата за която кандидатствате
  • Организираност, позитивно мислене и желание за работа
  • Умение за работа в динамична среда и в екип

☛ Условия

  • Професионална работна среда
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.