Меню Затваряне

Работа в Лайпциг

5/5 - (4 votes)

Град Лайпциг в Германия е едно атртактивно място, което предлага разнообразни възможности за развитие. Ако владеете немски език и имате желание за работа, разгледайте офертите и кандидатствайте!

Месторабота: Лайпциг (Германия)
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова
Заплата: Отлично възнаграждение вариращо от избраната оферта

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Индивидуални изисквания според всяка конкретна обява
  • Подходящи кандидати са мъже и жени в активна възраст
  • Коректност, лоялност и желание за работа

☛ Защо да кандидатствате за тази позиция?

  • Одобрение и заминаване в кратък срок
  • Съдействие за намиране на квартира на удобно за Вас място
  • Пълно обучение ако е необходимо такова

Кандидатстване:
Безплатно!

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография. Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.