Меню Затваряне

Работа в Германия пакетаж

4.3/5 - (10 votes)

Търсим мъже и жени за работа в пакетажни цехове в Германия. Работата включва опаковане на различни артикули като: бомбони, различни напитки, кроасани, различни сладкиши и други. Работата е подходяща за неквалифицирани кандидати. Без изискване за владеене на език.

Месторабота: Германия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна
Заплата: Мотивиращо заплащане

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Сръчност и трудолюбие
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Изпълнителност и умение за работа в екип

☛ Условия

  • Подсигурено настаняване което се заплаща от работника
  • Пълно обучение
  • Професионална работна среда
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Безопасни условия на труд

Всички предложения за работа са подбрани от доверени и авторитетни работодателите.

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.