Меню Затваряне

Работа в Солун

4.6/5 - (8 votes)

Предлагаме разнообразни работни позиции в Град Солун, Гърция. Солун е прекрасен град, който изобилства от свободни работни места във всички сектори на икономиката. Изберете подходящата оферта за Вас и кандидатствайте сега!

Месторабота: Солун
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа / Постоянна работа / Почасова с бонуси за заработки
Заплата: Много добро заплащане

Бързо и лесно кандидатстване изцяло онлайн

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Отговорност към поетите ангажименти

☛ Условия

  • Условията са в зависимост от офертата ( работна униформа, бонуси и работно време)
  • Добронамерена работна среда
  • Трудов договор с реално осигуряване

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.