Меню Затваряне

Работа за шофьори в Мюнхен

5/5 - (6 votes)

Търсим да назначим шофьори за превоз на пътници и стоки в Мюнхен и Германия. Кандидатите трябва да притежават свидетелство за управление на мпс за съответната обява. Владеене на немски език е препоръчително за някой от обявите. Работата е подходяща за мъже с опит по професията.

Месторабота: Мюнхен
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Заплащането е почасово спрямо немското законодателсвто

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Притежание на свидетелство за упралвение на мпс с нужните за конкретната обява категории
  • Владеене на език ако обявата го изисква
  • Опит по професията е предимство

☛ Условия

  • Пълно съдействие за намиране на жилище, удобно за работата
  • Заминаване веднага след одобрение и оформяне на документите
  • Трудов договор с пълни осигуровки

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.