Меню Затваряне

Работа в Холандия в оранжерии

5/5 - (3 votes)

Обявени свободни позиции за работа в Холандия в оранжерии. Работата включва отглеждане и бране на различни зеленчуци. Опит по професията и владеене на английски език не са задължителни.

Месторабота: Англия
✎ Тип заетост: Почасова / Сезонна работа / Възможност за полагане на извънреден труд с по-високо заплащане
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Бране и отглеждане на зеленчуци
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Чисто съдебно досие

☛ Условия

  • Пълно обучение
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Постоянна и адекватна помощ от наша страна
  • Добронамерена работна среда

Всички предложения за работа са подбрани от надеждни и авторитетни работодатели.

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.