Меню Затваряне

Работа в Англия за ветеринарни лекари

5/5 - (7 votes)

Набират се кандидати за работа като ветеринарни лекари в Англия. Подходящите кандидати трябва да са дипломирани по специалността и да владеят английски език.

Месторабота: Англия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Диплома за завършено висше образование по съответната специалност
  • Кандидатите трябва да владеят английски език поне на разговорно ниво
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Опит по професията не е задължителен

☛ Условия

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Професионална работна среда;
  • Трудов договор с пълни осигуровки;
  • Коректно и справедливо отношение;
  • Постоянна и адекватна помощ от наша страна;

Други данни

Търсим професионалисти, които искат да се развиват и да прилагат уменията си по ветеринарна медицина на територията на Англия.

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.