Меню Затваряне

Работа в Холандия с английски език

5/5 - (11 votes)

Ако владеете английски език и искате да се развивате в Холандия ви предлагаме страхотни оферти от надеждни работодатели. Обявите са в сектори като: хотелиерство, ресторантьорство, туризъм и други работни позиции, където се изисква владеене на английски език.

Месторабота: Холандия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова / Постоянна / Сезонна
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Владеене на английски език поне на ниво B2
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Съвестно отношение към работата

☛ Условия

  • Заминаване бързо след оформяне на докукентите
  • Настаняване в близост до работното място
  • Подсигурено въвеждащо обучение

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако искате да поставите идеален старт на професионалната си кариера или да обогатите тази, която вече имате, не се колебайте, а кандидатствайте при нас! Перфектното начало на професионалната ви кариера.