Меню Затваряне

Работа в Холандия за жени

5/5 - (4 votes)

Предлагаме страхотни оферти за работа в Холандия за жени. Всички предложения са от авторитетни за страната работодатели в различни сфери на икономиката. Офертите включват: хотелиерство, шивашки услуги, търговия, туризъм и други.

Месторабота: Холандия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден /Почасова / Постоянна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане

Коректен работодател

☛ Изисквания и отговорности

  • Жени в активна възраст с желание за работа
  • Изискванията са според конкрентата оферта
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Съвестно отношение към работата

☛ Условия

  • Подсигурено въвеждащо обучение
  • Настаняване в близост до работното място
  • Бързо одобрение и заминаване

Кандидатстване:
Без такси

Ако се разпознавате в описанието на длъжността, не се колебайте да ни изпратите актуалната си автобиография.
Само кандидатите, които са одобрени въз основа на документите, ще бъдат поканени на интервю.