Меню Затваряне

Работа за шивачки в Ирландия

Rate this post

Търсим жени за работа в шивашкия сектор на територията на Ирландия. Подходящи кандидати са жени с опит по професията и по възможност владеещи ирландски или английски език. Работата включва шиене на мъжки и дамски дрехи.

Месторабота: Ирландия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Допълнителни часове се заплащат с по-висока ставка
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивни и мотивирани личности;
  • Умение за работа с шевна машина (прав шев, покривен шев, оверлог)
  • Опит по професията
  • Умения за работа с крайни срокове и поставени цели
  • Отговорно отношение към работата

☛ Условия

  • Професионална работна среда
  • Добро стартиращо заплащане, което се увеличава, заедно с вашите резултати
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Без такси

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.