Меню Затваряне

Работа за шивачки в Италия

Rate this post

Обявени свободни позиции за работа в шивашки цехове в Италия. Обявата е подходяща за жени с опит по професията и с желание за професионално развитие в Италия.

Месторабота: Италия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна и дългосрочна работа.
Заплата: Добро възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Умения за работа с шевни машини
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове
  • Кандидатките с опит по професията са с предимство
  • Коректност, лоялност и желание за работа

☛ Фирмата предлага:

  • Настаняване в близост до работното място
  • Коректно и справедливо отношение
  • Конкурентно възнаграждение
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута
  • Предлагаме много конкурентна заплата и пакет от придобивки

Кандидатстване:
Без такси

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.