Меню Затваряне

Работа в Норвегия с руски език

4.9/5 - (12 votes)

Търсим мъже и жени владеещи руски език за работа в Норвегия. Офертите са за секторите – хотелиерство, ресторантьорство, туризъм и за места където е вероятно да има руски туристи. Освен владеене на език се изискват отлични комуникативни умения и опит в работата с хора.

Месторабота: Норвегия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Постоянна работа / Сезонна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане според норвежкото законодателство

Препоръчана обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Владеене на руски език на отлично ниво говоримо и писмено
  • Опит в сферата на кандидатстване е предимство
  • Коректност, лоялност и желание за работа

☛ Условия

  • Оформяне на документите, одобрение и заминаване в кратък срок
  • Настаняване в близост до работното място
  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Професионална работна среда

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате желание да се присъедините, моля изпратете ни актуална снимка и автобиография.