Меню Затваряне

Работа в пералния в Лондон

Rate this post

Фирма търси служители за работа в пералния в Лондон. Подходящи кандидати са мъже и жени в активна възраст. Не се изисква опит по професията.

Месторабота: Лондон
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Добро възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения
  • Чисто съдебно досие
  • Коректност, лоялност и желание за работа
  • Позитивни и мотивирани личности

☛ Условия

  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси
  • Пълно обучение
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Стандартно работно време и коректност при отчитането му до минута

Други данни

Дейностите, които се извършват включват: Приемане на поръчки, работа с перални и сушилни машини, сгъване на дрехи, работа с касов апарат.

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.