Меню Затваряне

Работа в Холандия с турски език

4.5/5 - (6 votes)

За хора говорещи турски език, предлагаме оферти за работа в секторите: туризъм, хотелиерство, ресторантьорство на различни места населени от турски граждани. Ако имате желание за работа владеете турски език и искате да се развивате професионално в Холандия, тази обява е за Вас!

Месторабота: Холандия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Сезонна работа
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Онлайн кандидатстване

☛ Изисквания и отговорности

  • Владеене на говорима и писмена форма на турски език
  • Добри комуникативни умения и опит в работа с хора
  • Организираност, позитивно мислене и желание за работа

☛ Условия

  • Настаняване в близост до работното място
  • Бързо заминаване след одобрение и оформяне на документите
  • Трудов договор с реално осигуряване
  • Коректно и справедливо отношение

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.