Меню Затваряне

Работа в Холандия социални асистенти

Rate this post

Набираме кандидати за позиция социален асистент в Холандия. Кандидатите трябва да имат опит в грижите за възрастни хора и да владеят нидерландски език поне на основно ниво (A1-A2).

Месторабота: Холандия
✎ Тип заетост: Пълен работен ден
Заплата: Мотивиращо заплащане

Спешна обява

☛ Изисквания и отговорности

  • Опит в обгрижването на възрастни хора
  • Владеене на нидерландски език поне на разговорно ниво
  • Чисто съдебно досие
  • Позитивни и мотивирани личности
  • Високо ниво на лична дисциплина и отговорност

☛ Условия

  • Трудов договор с пълни осигуровки
  • Осигурени са място за спане и храна при обгрижваното лице
  • Отговорност и коректност по отношение на работните процеси

Други данни

Осигурявайки грижи за нуждаещия се, социалният асистент извършвa поддържане на домакинството със следните дейности: готвене, чистене, пране. Важно е да общувате с обгрижвания човек и неговите приятели и роднини.

Кандидатстване:
Без такси

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография. Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.