Меню Затваряне

Работа в Гърция за мъже

5/5 - (5 votes)

Предлагаме различни оферти за работа за мъже в Гърция. Обявите са само от коректни работодатели и сигурни и надеждни агенции. Предлагаме свободни позиции за работа в най-различни свери като- строителство, хотелиерство, ресторантиорство, селско стопанство и други.

Месторабота: Гърция
✎ Тип заетост: Пълен работен ден / Почасова/ допълнителна работа
Заплата: Мотивиращо възнаграждение

Коректен работодател

☛ Изисквания и отговорности

  • Позитивини и мотивирани личности
  • Опит в сферата за която кандидатствате
  • Задълженията са в зависмост от заеманата длъжност
  • Изпълнителност и коректност

☛ Условия

  • Настаняване по възможност в близост до работното място
  • Коректни работодатели и отлични условия на труд
  • Заминаване скоро след оформяне на документите

Кандидатстване:
Без такси

Ако проявявате интерес към тази обява и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.