Меню Затваряне

Работа в Германия за мъже

5/5 - (3 votes)

Обяви за работа на територията на Германия за мъже. Всички предложения са от надеждни и авторитетни работодатели. Офертите са за работа в селското стопанство, туризма, транспорта, производството, търговията, строителството и други.

Месторабота: Германия
✎ Тип заетост: Постоянна работа / Сезонна работа
Заплата: Атрактивно месечно заплащане в зависимост от длъжността

Бързо и лесно кандидатстване изцяло онлайн

☛ Изисквания и отговорности

  • Обявите са за мъже в трудоспособна възраст с желание за работа
  • Изискванията са в зависимост от заеманата длъжност
  • Отговорност към поетите ангажименти

☛ Условия

  • Настаняване в близост до работното място
  • Много добри условия на труд
  • Заминаване в Германия веднага след одобрение и оформяне на документите

Кандидатстване:
Безплатно!

Ако проявявате интерес към нашата обява, моля да изпратите вашата автобиография с актуална снимка. След разглеждане на автобиографиите, само одобрените ще бъдат поканени на интервю.